Post Top Ad

Szybkie zarabianie w sieci ? Uważaj na oszustów


Coraz częściej w internecie pojawiają się ogłoszenia o różnych sposobach na szybkie zarobienie pieniędzy.Treść ogłoszeń przyciąga uwagę (wizja szybkiego zarobienia nawet bardzo dużych pieniędzy w zasadzie bez wysiłku)


...Czy można w 1 dzień zarobić 849 zł – i to bez wychodzenia z domu? Żyć na wysokim poziomie i zgromadzić 156 tysięcy złotych po zaledwie 6 miesiącach lekkiej i przyjemnej „pracy” po godzinach? Jak udowadniają eksperci – odpowiedź na każde z tych pytań brzmi: TAK! A sposób na to jest… stosunkowo prosty i nie zajmuje więcej, niż 15 minut dziennie. Co więcej, nie wymaga on specjalistycznego wykształcenia, szczególnego doświadczenia ani nadmiernego wysiłku...

Twórcą tej "super metody" jest niejaki p.Arkadiusz Brzozowski tytułowany doktorem nauk ekonomicznych.
O panu Brzozowskim możemy się dowiedzieć,że pracował jako doradca biznesowy w jednym z największych szwajcarskich banków inwestycyjnych a swoje uznanie zawdzięcza przełożeniu teorii trzech noblistów ( Grahama Maxwella,Joshua Blanka i Johna Hollanda ) na praktyczny mechanizm pomnażania pieniędzy , nazwany od jego nazwiska "Algorytmem Brzozowskiego".


Przeszukując internet w celu odnalezienia dodatkowych informacji na temat Arkadiusza Brzozowskiego natrafiłam na algorytm Krzysztofa Drzewieckiego oraz Tomasza Lorenca ( de facto obaj pracowali w tym samym banku co Brzozowski ).

Co ciekawe wszyscy powołują się na trzech nieistniejących noblistów z dziedziny ekonomii.
Lista laureatów Nagrody Nobla

Samo zdjęcie pana Arkadiusza pochodzi z portalu Depositphoto ( baza zdjęć stokowych ) i jest opatrzone opisem " brodaty mężczyzna".Czyżby pan Brzozowski został modelem?


Na czym polega fenomen twórców "super metody" 

i dlaczego tak szybko wzbudzają zaufanie?


  • Strony wyglądają bardzo profesjonalnie i wiarygodnie ( na każdej umieszczono jakieś statystyki i wyciągi z kont bankowych )
  • Reklamy są umieszczane na wiarygodnych i znanych portalach 
  • Pozytywne opinie i komentarze ludzi , którzy już zarobili mnóstwo pieniędzy
  • Dodatkowo wzbogacone zdjęciami uśmiechniętych i szczęśliwych ludzi na jachtach i w otoczeniu pięknych rezydencji.
  • Wymowne hasła reklamowe typu :..." Biznesmeni w szoku.Bezrobotny miesięcznie zarabia jak Dyrektor Banku"...czy  ..."Licealista prostym trikiem utrzymuje rodzinę"...
  • Całość opatrzona znakiem "gwarancja zwrotu" co też może budzić zaufanie
  • Oferta jest czasowa i limitowana ( trzeba szybko podjąć decyzję )


Na czym polega oszustwo?


Opcje binarne ( bo o nich mowa ) formalnie nazywają się high/low i są to po prostu zakłady bukmacherskie gdzie kupujący spekulują czy cena aktywa będzie wyższa czy niższa.
Na całym oszustwie zarabiają tylko brokerzy bo strony są tak skonstruowane aby przyciągnąć niedoświadczone osoby do tradingu.W tej dziedzinie bez odpowiedniej wiedzy i dużego szczęścia
nie da się zarobić dużych pieniędzy a zwykły Kowalski może jedynie stracić dorobek życia i to w mgnieniu oka.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Post Top Ad

My Instagram